Aktuality

TOP 3 hypotéky pro mladé

… aneb kdy je nejvhodnější doba pro hypotéku?

Uvažujete o tom, že si pořídíte své vlastní bydlení? Děláte správně – nejenom že je investice do vlastního bydlení to nejlepší, co můžete se svými penězi udělat, současný trh s hypotékami je v podstatě na svém historickém minimu, takže máte naprosto proto toto zásadní rozhodnutí zcela ideální čas! Banky tak přicházejí s nabídkami hypoték, které mají roční úrok okolo 2%, některé dokonce ještě méně. V tomto článku pro vás vybereme 3 nejlepší hypotéky pro mladé. Jedná se o ceny zjištěné v době sepsání článku, aktuální nabídky je nutné si ověřit přímo u banky.

Modelový příklad

Pro toto srovnání si vybereme modelový příklad. Nemovitost v hodnotě 2 a půl milionu Kč – 500 000 Kč máte již našetřeno, takže žádáte o úvěr ve výši 2 miliony, s dobou splácení 30 let a dobou fixace 5 let. Ceník bytů rezidence Břevnov >>

GE Money Bank

Nejvýhodnější hypotéka nám v tomto případě vychází u společnosti GE Money Bank, přičemž při zadaných parametrech nám banka poskytne úvěr, s úrokovou mírou ve výši 1,88% a RPSN 1,90%. Měsíční splátka pak bude činit 7 401 Kč.

Wüstenrot

Druhou nejvýhodnější nabídku pak dostaneme od stavební spořitelny a hypoteční banky Wüstenrot. Zde měsíčně zaplatíte splátku ve výši 7 789 Kč, přičemž roční úrok budete mít ve výši 2,39% a RPSN pak 2,42%.

Sberbank

Třetici nejvýhodnějších hypotečních hráčů nám uzavírá tzv. Fér hypotéka od ruské banky Sberbank. Zde budete měsíčně splácet 7 892 Kč, při ročním úroku ve výši 2,49% a RPSN 2,52%.

Sjednejte si individuální podmínky

Na samotný závěr je nutno dodat, že trh s hypotékami je v současnosti opravdu hodně nasycený. Pokud vás nějaká nabídka oslovila, nejlépe uděláte, když si sjednáte v dané bance schůzku a pokusíte se domluvit individuální podmínky. V současném boji o zákazníky vám jistě všude vyjdou vstříc!

Sdílejte s přáteli