Reference

Ocenění BEFFA

BVK, s.r.o. je rodinnou developerskou firmou působící převážně v Praze.

Ve svých počátcích se společnost věnovala především projektové přípravě a poradenství pro velké korporátní partnery. Následně se začala specializovat na výstavbu vlastních bytových projektů.

Na rozdíl od jiných subjektů na trhu, se firma rozhodla jít cestou menších a atypických staveb a nabídnout tak alternativu obřím a neosobním bytovým komplexům. Základními parametry každého projektu BVK, s.r.o. jsou výběr unikátní lokality, citlivé architektonické řešení reflektující okolní prostředí a zajišťující soukromí a vysokou kvalitu života uživatelům jednotlivých bytů. Společnost preferuje kvalitu zpracování a individualiltu oproti dnes převládající masovosti a unifikovanosti. Těmto podmínkám plně odpovídá také projekt bytového domu Rezidence Břevnov, u jednoho z kouzelných míst Prahy – parku Ladronka.

Smysl pro detail a preciznost uplatňuje firma BVK, s.r.o. nejen v průběhu projektových prací či samotné stavby, kdy denně na místě kontrolujeme kvalitu prací, ale i v případě péče o zákazníky. Klient má vždy možnost určit své specifické potřeby z hlediska prostor, designu a vybavení, které jsou zakomponovány před dokončením či předáním bytu. Společnost pomáhá řešit klientům rovněž otázku financování pořízení bytu či ateliéru a zůstává mu k dispozici jako konzultant i po samotném předání nemovitosti. Spokojeného klienta vnímá jako nejvyšší refenci ve vztahu ke kvalitě odvedené práce.

O preciznosti a unikátnosti práce týmu společnosti BVK, s.r.o. je možné se referenčně přesvědčit na posledně dokončeném projektu Viladomu v Podbabě na Praze 6, který svým rozsahem odpovídá bytovému domu Rezidence Břevnov. ( www.bydlenivpodbabe.cz ).