Aktuality

PROBĚHLA KOLAUDACE

7.8.2017 REZIDENCE BŘEVNOV ZÍSKALA KOLAUDAČNÍ SOUHLAS.

Nyní probíhá proces zápisu čísla popisného a zápis kolaudace do katastru nemovitostí. Jakmile zvládneme tyto zdlouhavé procedury, mohou se noví majitelé začít stěhovat !

Čti více

Listiny nutné při koupi nového bytu

Máte před sebou radostnou událost, kdy se chystáte ke koupi nového bytu, ale lámete si hlavu nad tím, co všechno budete ke koupi potřebovat? Nyní už nemusíte. Přinášíme vám totiž krátký přehled listin, bez kterých se při koupi nemovitosti neobejdete.
Rezervace bytu
Pokud se vám nemovitost líbí a jste rozhodnutí si ji

Čti více

Splácení nového bytu

Chcete si pořídit své vlastní nové bydlení a řešíte důležitou otázku, jak budete financovat jeho splácení? Možností je dnes skutečně hodně – my vám v následujícím článku nastíníme ty nejzákladnější a nejčastější způsoby.
Něco málo o hypotéce
Jedná se o to nejklasičtější splácení bytu (či jiné nemovitosti) – přesnější termín je však tzv.

Čti více

Výhody bydlení v rezidenční čtvrti oproti satelitním čtvrtím

Zařizujete si své bydlení a stále se nemůžete rozhodnout, jakou lokalitu pro svou vysněnou nemovitost zvolíte? V tomto článku se pro vás pokusíme objasnit výhody bydlení v tzv. rezidenční čtvrti, oproti satelitním městům.
Satelitní město
Nejprve je vhodné vysvětlit, co konkrétně si pod jednotlivými názvy představit. Satelitní města jsou v podstatě hustě osídlená místa na

Čti více

TOP 3 hypotéky pro mladé

… aneb kdy je nejvhodnější doba pro hypotéku?

Uvažujete o tom, že si pořídíte své vlastní bydlení? Děláte správně – nejenom že je investice do vlastního bydlení to nejlepší, co můžete se svými penězi udělat, současný trh s hypotékami je v podstatě na svém historickém minimu, takže máte naprosto proto toto zásadní rozhodnutí

Čti více